Mapa referencí

Připravili jsme pro Vás přehled objektů, pro které jsme již průkaz ENB zpracovali. Z největší části se jedná o rodinné domy, často nás také oslovují společenství vlastníků bytových jednotek (SVJ). Průkaz jsme ale vyhotovili i pro významné komerční objekty, např. obchodní centra, kancelářské komplexy a také pro budovy orgánů veřejné moci.


Vybrané referenceO nás...

Naše společnost se zabývá zpracováním průkazů energetické náročnosti budov (PENB). Našim hlavním cílem je spokojenost zákazníka a zpracování PENB v co nejkratším možném termínu. Díky speciálně vyškoleným technikům a silnému zázemí jsme schopni zajistit vyhotovení PENB v rámci celé České republiky. Mezi naše partnery se řadí mnoho ziskových i neziskových organizací v celé České republice včetně fyzických osob.
Stojíme si za tím, co slíbíme a víme, že jsme schopni našim závazkům dostát. Opíráme se o tým více než 60 spolupracovníků a silné technické zázemí.
Svým smluvním partnerům nabízíme přístup do našeho systému pro evidenci požadavků tak, aby mohli maximálně transparentně sledovat průběh řešení svých objednávek.
Tím, že se specializujeme na jednu konkrétní činnost, získáváme mnoho cenných zkušeností, které se zpětně promítají ve všech našich aktivitách a tím i ve Vaší spokojenosti.
Pokud se rozhodnete pro nás, určitě nebudete zklamáni.

S pozdravem,

Jednatel společnosti
Ing. David Večeřa, autorizovaný inženýr